Sukces na MP Full Kontakt Karate!!!

MP Konin13 marca w Kazimierzu Biskupim k/Konina odbyły się VI Mistrzostwa Polski Seniorów Full Contact Oyama Polskiej Federacji Karate (zasady walki zbliżone do formuły K-1), w których zadebiutowała wspólna reprezentacja dwóch klubów t.j. Żarskiego Klubu Sportów Walki oraz Lubskiego Klubu Sportowego Karate ?Oyama?. W Mistrzostwach wzięło udział 60 zawodników z 18 klubów. Przyjechali na nie najlepsi zawodnicy z całej Polski, których późniejsze pojedynki stały na bardzo wysoki poziomie sportowym.

 

Więcej…

 

Na ten zimowy czas.. tekst o letnim obozie

W ten zimowy, brzydki czas chciałabym ocieplić choć trochę atmosferę. Dlatego też postanowiłem cofnąć się wspomnieniami do czasu wakacji. Przeglądając zdjęcia z ostatniego lata natrafiłem na fotki z nad morza. Ale to nie był bynajmniej wyjazd rodzinny, to dwa tygodnie spędzone w wspaniałym towarzystwie, w świetnym miejscu. Mowa tu o ?XVII Obozie Oyama Karate, Brazylijskiego Jiu Jitsu i Reszty Świata?. Nasz żarski klub reprezentowały tam cztery osoby: Maciek ?Zembol? Zembik, Adrian ?Graba? Grabowski, Ja z Anią, a wspierali nas Artur oraz Herbata!!!. Bardzo byłem zadowolony z tego, że nareszcie udało mi się wyjechać na ten obóz (ponieważ chciałem to już zrobić kilka razy w poprzednich latach, ale zawsze coś stało na przeszkodzie)

Organizatorem obozu byli nasi przyjaciele: Lubski Klub Sportowy Karate Oyama oraz Cyklon Gold Team Brazilian Jiu Jitsu Zielona Góra.

Więcej…

 

II Charytatywna Gala Sportów Walki - Podsumowanie

gala2Czegoś takiego w naszym mieście jeszcze nie było. Poraz kolejny Żarski Klub Sportów Walki był pionierem i to w kilku punktach jeżeli chodzi o II Charytatywną Galę Sportów Walki p.t. ?Bitwa o Łużyce? np. po raz pierwszy Żarach odbyły się pojedynki K-1 na taką skalę (niektóre stały się naprawdę bardzo wysokim poziomie), po raz pierwszy w Żarach stanął profesjonalny ring bokserski, na którym odbyły się zacięte pojedynki w 4 formułach: K-1, BJJ, Karate, M.M.A. (podziękowania dla firmy Dragon Sport). Po raz pierwszy w naszym mieście odbyła się walka M.M.A. i to z naszym reprezentantem Kamilem ?Kebabem? w narożniku. Walka ta wywołała największe emocje wśród publiczności podczas całej Gali. Po raz pierwszy byliśmy świadkami efektownej walki karate pomiędzy utytułowanymi zawodnikami dwóch styli karate OYAMA i KYOKUSHIN, po raz pierwszy na jednej Hali, w jednym miejscu mogliśmy gościć tylu utytułowanych zawodników światowej marki na czele z Tomaszem Makowskim World Champion IMC K-1, Tomaszem Krysiakiem Mistrzem Europy i Wicemistrzem Świata Karate i Mariuszem Ligiżyńskim zdobywcą pucharu Świata i Europy Shidokan.

WYNIKI Z GALI: Kliknij aby pobrać:->> tutaj <<- (Pik PDF)

Więcej…

 

Charytatywna Gala Sportów Walki ŻKSW

Żarski Klub Sportów Walki ma zaszczyt zaprosić Wszystkich na imprezę jakiej jeszcze w naszym mieście nie było. Zapewniamy niesamowite widowisko sztuk walki! Najważniejszy jednak dla nas jest cel: POMÓC TOMKOWI !!!

II CHARYTATYWNA GALA SPORTÓW WALKI

Żarskiego Klubu Sportów Walki p.t. ?BITWA O ŁUŻYCE?

to wydarzenie na skalę przynajmniej Polski południowo-zachodniej jeżeli chodzi o świat sztuk i sportów walki w naszym kraju. Ale nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest pomoc Tomkowi Rozpleszczowi, siedemnastolatkowi z Żar w walce z rakiem pnia mózgu.

KIEDY:
SOBOTA 23 stycznia 2010
Wielki start: godzina 10:00
Oficjalne rozpoczęcie: godzina 15:00

GDZIE:
Hala Powiatowego Centrum Sportu, hala sportowa Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Żarach

GOŚCIE SPECJALNI:
Tomasz Makowski ? Gwardia Zielona Góra
Tomasz Krysiak 1 Dan Oyama Lubski Klub Sportowy Karate
Mariusz Ligiżyński 3 Dan Jeleniogórski Klub Shidokan Karate

BILETY:
sugerowana cena wstępu: 10zł
loża VIP 50zł (ograniczona liczba miejsc)

SPONSORZY:

Zorganizowanie Gali nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc i życzliwość ludzi,
którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę i chcą wspierać sport oraz osoby które 
poprzez swoje pasje chcą pomóc Tomkowi. 
Firma Dragon Sports Jelenia Góra

dragon jg

Portal sportów walki ? sparring.pl Warszawa

sparring.pl

Sport Masters ? Hurtownia sprzętu 
specjalistycznego do sportów walki
sport masters
  • Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach
  • Starostwo Powiatowe Żary
  • Computernet Żary
  • Firma Sport Masters
  • Nike sklep Żary
  • Hotel ?Hayduk? Żary


Gość specjalny: Tomek Makowski

Więcej…

 

Głosujcie na Macieja Zembika !!!

Głosujcie na reprezentanta Żarskiego Klubu Sportów Walki,

Macieja "Zembol" Zembika

w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Żar organizowanego przez ?Gazetę Regionalną?.

Maciej w 2009 roku zaliczył solidny występ w Ogólnopolskim TPW Muay Thai w Łodzi, wygrywając swoją walkę.

Wyślij sms o treści: GRSPORT.022 pod nr 75068 koszt 5pln+VAT

Do wygrania wycieczka do Wiednia.

GŁOSOWANIE TYLKO DO 5 LUTEGO!!!

 

Seminarium z Shihan Andrzejem Pierzchałą

Na zaproszenie Naszych Przyjaciół z Lubskiego Klubu Sportowego Karate Oyama, 5 grudnia 2009r. mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w dwu godzinnym treningu szkoleniowym, który poprowadził Shihan Andrzej Pierzchała 5 Dan ? Mistrz Świata Oyama Karate z 1994 roku. Shihan Pierzchała to czołowa postać w Polsce jeśli chodzi o Full Contact Karate ? Thai kickboxing w Polskiej Federacji Karate.

Zmieniony (sobota, 02 stycznia 2010 16:11)

Więcej…

 

MUAY THAI, a niepełnosprawność

Trening niepełnosprawniZ początkiem listopada w Naszym klubie rozpoczęły się nietypowe treningi. W piątkowe wieczory na Sali gimnastycznej SP nr3 ćwiczymy (z resztą jak zawsze) ale w tym przypadku z wyjątkowymi ludźmi. Wspólnie z Panem Michałem Drzewińskim, pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej postanowiliśmy rozpocząć Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób z niepełnosprawnością. Celem WTZu jest poprawienie kondycji fizycznej, zaznajomienie z podstawowymi technikami Tajskiego Boksu, zapoznanie z historią tego sportu oraz z historią Tajlandii wszystkich uczestników warsztatów.

Więcej…

 

Nasz Przyjaciel Wicemistrzem Świata Karate.

Tomasz Krysiak - Wicemistrz Świata7 listopada w Danbury - Connecticut, USA, (nasz przyjaciel, człowiek związany z Żarskim Klubie Sportów Walki) Sensei Tomasz Krysiak (1 Dan) z ?Lubskiego Klubu Sportowego Karate Oyama? zdobył tytuł Wicemistrza Świata jako reprezentant Polskiej Federacji Karate w Mistrzostwach Świata Kanreikai Karate.

Tomek zdobył srebrny medal w kategorii średniej, ulegając w finale bojowemu zawodnikowi z USA, Kenshikai.

Więcej…

 

ŻKSW na seminarium z Linke

Ekipa ŻKSW

Szkolił nas jeden z najlepszych w Polsce. Dnia 31 października w Sulechowie odbyło się Seminarium szkoleniowe Brazylijskiego Jiu Jitsu & M.M.A. z Maciejem DeZoo Linke ? jednym z czołowych zawodników Europy, który w tym roku zdobył Mistrzostwo Europy oraz Wicemistrzostwo Świata w Brazylijskim Jiu Jitsu. Dwóch reprezentantów Żarskiego Klubu Sportów Walki ? Dawid Polok oraz Piotr Najdek mieli zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

 

Więcej…

 

Żarski Klub Sportów Walki w ŁodziStartem 19.10.09 w Ogólnopolskim Turnieju ?MUAY THAI przeciw NARKOTYKOM? na hali ŁKSu w Łodzi, Żarski Klub Sportów Walki zainaugurował nowy sezon 2009/2010.


Więcej…

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki