Seminarium z braćmi LINKE

Dnia 31.10.2009 zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności wszystkich trenujących w ŻKSW Brazylijskie Jiu Jitsu na Seminarium z Mariuszem "Manolo" Linke, pierwszym Polakiem który zdobył czarny pas w Brazilian Jiu Jitsu, jeden z najbardziej utytułowanych w Polsce (nietylko w BJJ), uczestnik wielu turniejów BJJ i M.M.A. na świecie i jego bratem Maciejem "Dezoo" Linke, również czołówka BJJ w Polsce, Rekord M.M.A. 5-0-1 (win - loss - draw). Seminarium organizuje Sensei Piotr Firlej - trener BJJ i M.M.A. w Żarskim Klubie Sportów Walki i Jego Klub - Cyklon Gold Team.

Więcej…

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej

W dniu 26.09.09 w Żarach oddział miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który zajmuje się opieką nad niepełnosprawnymi zorganizował Festyn propagujący Warsztaty Terapii Zajęciowej w których uczestniczą ich podopieczni. Festyn miał na celu przybliżyć mieszkańcom Żar i okolic zasady funkcjonowania Warsztatów jak i problemy z którymi stykają się na co dzień niepełnosprawni. Podczas imprezy zbierano pieniądze na funkcjonowanie Warsztatów Terapii Zajęciowej. Odbyła się również licytacja z której część dochodu przeznaczono na budowę Hospicjum w Żarach.

Więcej…

 

Charytatywna Gala Żarskiego Klubu Sportów Walki

1 maja na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Żarach odbyła się Gala Sportów Walki podczas której zbierano pieniądze na pomoc finansową Monice Skrzyńskiej chorej na cukrzyce. Na zaproszenie Żarskiego Klubu Sportów Walki w imprezie wzięły udział kluby z całego województwa reprezentujące różne style sportów walki.

Więcej…

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki