ŻKSW najlepszą drużyną Mistrzostw Polski Muaythai IFMA!!!!!!

ŻKSW najlepsza drużyna mistrzostw polski muaythai 2013Żarski Klub Sportów Walki nr 1 w Polsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski. Fantastycznie wypadła reprezentacja Żarskiego Klubu Sportów Walki na najważniejszym turnieju roku – Mistrzostwach Polski Muaythai PZMT-IFMA 2013, które odbyły się w Łodzi w dniach 17-19 maja.

Więcej…

 

ŻKSW w Berlinie i Stargardzie!

W ramach przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Polski Muaythai (17-19.05. Łódź), Żarski Klub Sportów Walki w przeciągu tygodnia wziął udział w dwóch dużych turniejach muaythai w Polsce i Niemczech.

Więcej…

 

Asia wygrywa w debiucie zawodowym w Berlinie!!!

joanna noga wygrywa w Berlinie7 kwietnia podczas największej od kilku lat berlińskiej gali sportów walki, w doborowym, międzynarodowym towarzystwie na zawodowym ringu zadebiutowała zawodniczka Żarskiego Klubu Sportów Walki Joanna Noga.

Asia skrzyżowała rękawice z reprezentantką gospodarzy – Caroline Abe „Ringside Berlin". Pomimo dużego doświadczenia w zawodowych pojedynkach Niemki to Joanna od początku narzuciła swoje warunki walki, a dynamiczne tempo w jakim przeprowadzała swoje ataki gromko nagradzane były brawami publiczności, która wypełniła berlińską halę „Huxleys Neue Welt" po brzegi. Z każdą akcją zawodniczka ŻKSW powiększała przewagę.

 

Więcej…

 

Wyszkoleni sędziowie PZMT w szeregach ŻKSW!!

certyfikatMiło nam poinformować że trójka reprezentantów naszego klubu wzięła udział w ogólnopolskim szkoleniu na sedziego muaythai klasy III organizowanym przez Polski Związek Muaythai w Krakowie. Szkolenie ukończyli: Hubert Świątkiewicz, Daniel Wiesner oraz Tomasz Brant i wraz z Dawidem Polokiem tworzą kadrę sędziowską naszego klubu, a wiedza na temat międzynarodowych przepisów rywalizacji sportowej muaythai daje jeszcze większe możliwości szkoleniowe ŻKSW.

 

Mistrz nauczał i nominował!!

ŻKSW z Mistrzem Manolo Linke6 kwietnia w zielonogórskim Cyklon GT odbyło się międzynarodowe seminarium z Mistrzem Mariuszem "Manolo" Linke. Trener Bartek dostał nominacje na kolejne 3 belki na niebieskim pasie teraz ma 4, Piotr Ważny dostał nominację na niebieski pas, Rafał Gasz oraz Michał Mierzwiak po jednej belce na białym. Sekcja M.M.A. stale się rozwija o czym świadczą nowe stopnie jak i nowe wyzwania które czekają na uczestników zajęć. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi.

 

Seminarium z Mistrzami: Szatarski & Simonides

Szatarski Simonides w ŻKSWNa zaproszenie Żarskiego Klubu Sportów Walki i dzieki pomocy fundacji Start-Sport do Żar zawitali Dawid Szatarski oraz Rafał Simonides. Było to bardzo ciekawe połączenie Muay Thai jako sportu w ringu wraz z Muay Boran czyli pradawną sztuka walki. Również reprezentacja sekcji ŻKSW z Lubska uczestniczyła w tym wydarzeniu w Lubsku.

Więcej…

 

4 medale Mistrzostw Polski w marcu

Miło nam poinformować że zawodniczka Żarskiego Klubu Sportów Walki Joanna Noga wywalczyła dwa brązowe medale w Mistrzostwach Polski Judo 2013 Wojska Polskiego które odbyły się w miniony weekend w Gdyni. Indywidualnie w kategorii kobiet +65kg oraz drużynowo.

Owocnym również okazał się start trenera sekcji M.M.A. w ŻKSW Bartosza Górskiego (Cyklon GT Z.Góra) w „IV Gold Team Open Polish Championship w Brazylijskim Jiu-Jitsu i M.M.A." w Luboniu. Górski startując w kat. ADULT + 100kg stanął na najniższym stopniu podium. Drugi brązowy krążek wywalczył w kategorii MASTERS.

 

Podsumowanie VI Charytatywnej Gali Sportów Walki w Żarach

Korkoszyński ŻKSW w akcjiByła to szósta, a zarazem chyba najlepsza z dotychczasowych Gal zorganizowanych przez nasz Klub. Ilość zawodników, klubów oraz poziom walk sprawiły że byliśmy w Żarach świadkami ogólnopolskiego wydarzenia na wysokim poziomie (musieliśmy spełnić miedzynarodowe wymogi organizacyjne aby już po raz trzeci Gala odbyłą się pod patronatem Polskiego Związku Muaythai). Cel, a mianowicie uzbieranie jak najwięcej środków finansowych na stypendia językowe dla dzieci z rodzin ubogich został osiągnięty. Już w tym miesiącu ruszą klasy, o czym na pewno będziemy informowali. Kwota uzbierana w tym roku to prawie 9tyś!!!

Więcej…

 

VI Charytatywna Gala Sportów Walki - Lista zgłoszonych zawodników

6 Charytatywna Gala Sportów Walki ŻKSW

 

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZONYCH do LIGI i Turnieju Pierwszych Walk MUAYTHAI:

 

Zmieniony (czwartek, 21 lutego 2013 06:08)

Więcej…

 

Treningi Muaythai powracają do Lubska!!

Mamy przyjemność poinformować, że trener Dawid Polok powraca do Lubska z treningami Muaythai/Tajski Boks. Lubska sekcja ŻKSW zaprasza serdecznie wszystkich chętnych od 13 roku życia na zajęcia, które odbywać się będą na Sali Gimnastycznej ZSOiE we wtorki i piątki w godz. 19.00 - 20.30!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!!!

Sport*Rekeracja*Wyczyn

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki