Pracowity weekend ŻKSW

ŻKSW z Zbigniewem TyszkąPracowity weekend (19.01.)w wykonaniu zawodników z Żarskiego Klubu Sportów Walki. Sekcja M.M.A. trenowała w Zielonej Górze, a sekcja Muaythai walczyła w Wrocławiu.

Więcej…

 

I Żarska Konfrontacja Sportów Walki

22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się I ŻARSKA KONFRONTACJA SPORTÓW WALKI, której organizatorem był Nasz Klub ŻKSW. Turniej był skierowany przede wszystkim dla zawodników, którzy dopiero rozpoczęli przygodę ze sportami walki. W wydarzeniu na zaproszenie Naszego Klubu wzięli udział zawodnicy z ?Cyklon Gold Team Zielona Góra" oraz ?Lubskiego Klubu Sportowego Karate Oyama". Odbyło się 14 walk: 8 grappling, 6 K-1 formuła. Dziękujemy zawodnikom i klubom za przybycie i dobre walki oraz wszystkim za pomoc podczas realizacji.

Więcej…

 

Pokaz Muaythai w wykonaniu ŻKSW w Kunicach

kunice koncert hip hop

 

II Liga Sztuk Walki Wrocław

liga sztuk walki wrocław1 grudnia w wrocławskiej Akademii Sztuk Walki na zaproszenie klubu ?Dragon Wrocław" reprezentacja Żar wzięła udział w 2 edycji Ligi Sztuk Walki. To już drugi start zawodników Żarskiego Klubu Sportów Walki w tej imprezie.

ŻKSW reprezentowali: Tomasz Rodak, Tomasz Brant, Kamil Staniszewski oraz Marek Brant.

Więcej…

 

Polska Liga Muaythai IFMA - Kraków

żksw i simonides01.12.2012 roku w Krakowie odbyła się Polska Liga Muaythai IFMA. W tym dniu odbyły się 3 turnieje mianowicie: Turniej Pierwszych Walk dla początkujących zawodników, Liga dla bardziej doświadczonych oraz Turniej Eliminacyjny, który miał wyłonić ewentualnych kandydatów do szerokiej kadry Polski Muaythai na Mistrzostwa Europy IFMA 2013.

Żarski Klub Sportów Walki reprezentowało pięcioro zawodników, którzy pod opieką kierownika drużyny Daniela Wiesnera odbyli bardzo dobre pojedynki.

Więcej…

 

ŻKSW w czołówce Polski - 6 medali na Pucharze Polski Muaythai IFMA

ŻKSW drużyna na Pucharze Polski IFMA 2012W dniach 10-11.11.2012 roku w Bydgoszczy odbył się X Międzynarodowy Puchar Polski Muaythai IFMA wraz z Kampanią Muaythai Przeciw Narkotykom.

W Pucharze uczestniczyło ponad 100 zawodników z 30 klubów z Polski, Białorusi, Rosji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Francji, Słowenii oraz Finlandii. Puchar odbywał się pod patronatem honorowym Ambasadora Królestwa Tajlandii w Polsce Bansarna Bunnaga. Ambasada ufundowała Puchary, które zostały uroczyście wręczone na ringu.

Żarski Klub Sportów Walki reprezentowało siedmioro zawodników. ŻKSW zdobyło 6 medali ? 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe.

 

Więcej…

 

Bitwa o Lubsko II wygrana!!!

 

20 października Żarski Klub Sportów Walki miał poraz kolejny przyjemność brać udział w "II Prosesjonalnej Gali Sportów Walki - Bitwa o Lubsko 2 - Odwet".

 

Więcej…

 

Koncert Charytatywny dla zawodnika ŻKSW

plakat koncert w żarachJuż w ten piątek (26.10) organizujemy koncert z którego dochód przekażemy na operację kolana naszego zawodnika Szymona. Zapraszamy serdecznie do zakupu cegiełek w sklepie Dragon-GSM, pl. Przyjaźni 15. Zapraszamy na koncert zapowiada się świetna impreza.

 

Mecz Muaythai ŻKSW vs. Warriors Wałbrzych - Bitwa o Lubsko II

plakat gala lubskoJuż 20 października w Lubsku reprezentacja Żarskiego Klubu Sportów Walki stanie do meczu w Tajskim Boksie podczas 2 Profesjonalnej Gali Sportów Walki - Bitwa o Lubsko II - ODWET. Przeciwnikami ŻKSW podczas 4 walk będzie reprezentacja klubu Warriors Wałbrzych. Dodatkowo w jednej z walk wieczoru nasz zawodnik Maciej Zembik zmierzy się z utytułowanym karateką Mateuszem Łandą w formule K-1. Organizatorem Gali jest Lubuskie Centrum Oyama Karate. Podczas imprezy zobaczyć będzie można walki w formułach Karate, BJJ, Muaythai, K-1 oraz Boksu.

 

ŻKSW z Mistrzem Świata Muaythai Tomkiem Makowskim dla Start-Sport

 

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki