Nasz Tomek Rodak walczy na "Gala Muaythai Młoda Krew"

gala mt wrocławJuż w tą sobotę (08.09) na wrocławskim Kozanowie, wojownik ŻKSW Tomasz Rodak stanie do pół zawodowej walki podczas Gali Muaythai "Młoda Krew". Gala to wielkie wrocławskie wydarzenie, zorganizowana z okazji 10-lecia klubu Pancher Wrocław. Przeciwnikiem naszego Rodaka będzie fighter gospodarzy Rafał Niestrzęba.

 

ŻKSW wspólnie z Tomek Makowski Gym - Start-Sport

ŻKSW i Maku GymPodczas inauguracji projektu "Start-Sport" czyli sport przeciw narkotykom i patologii społecznej, która odbyła się 31 sierpnia w zielonagórskiej hali CRS Żarski Klub Sportów Walki razem z Tomkiem "Maku" Makowskim i jego zawodnikami zaprezentowali wspólny pokaz Muaythai.

Więcej…

 

Co słychać w ŻKSW?:)

plakat mistrzostwa świata muaythai ifma 2012 rosjaDla wszystkich ciekawskich tego co u nas słychać;) Trwają intensywne przygotowania naszego kadrowicza Maćka "Zembol" Zembika do Mistrzostw Świata Muaythai IFMA 2012, które odbędą się w St. Petersurgu, Rosja. Nad przygotowaniem czuwają trener Dawid Polok oraz fizjoterapeuta Michał Drzewiński. W dniach 20-23.08. Maciek przebywać będzie na zgrupowaniu Kadry w Lubeni.

Do swoich profesjonalnych walk przygotowują się fighterzy ŻKSW: Tomasz Rodak oraz Joanna Noga. Na specjalne zaproszenie organizatora nasi zawodnicy wezmą udział w Gali Muaythai w Wrocławiu już 8 września.

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień czyli NOWY SEZON treningowy, a co za tym idzie zapisy do sekcji Muaythai dla początkujących i zaawansowanych oraz Muaythai dla dzieci, a także do sekcji M.M.A. Terminy już wkrótce.

 

ŻKSW vs. Kazachstan Almaty Karate Team

ŻKSW i Kazachstan Karate Team18 lipca Żarski Klub Sportów Walki na zaproszenie szefa Kakutogi Dojo - Sensei Emila Waszaka wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu: "I Championships of Amateur MMA" Polska - Kazachstan. Walki odbyły się w formule M.M.A. a ciekawostą jest fakt, że ŻKSW reprezentowali zawodnicy trenujący i specjalizujący się tylko w Tajskim Boksie.

 

Więcej…

 

VIII "Fight & Win" Szczecin

 

ŻKSW Skład na Fight & Win w Szczecinie9 czerwca w Szczecinie odbyła się VII edycja Ligi Muaythai "Fight & Win". Nasz klub reprezentowali:

Joanna Noga, Tomasz Rodak, Kamil Staniszewski oraz Maciej Zembik.

Więcej…

 

ŻKSW na "Polska Biega 2012"

repezentacja ŻKSW20 maja w Żarach z Naszym udziałem odbyła się ogólnopolska akcja ?Polska Biega 2012?. To już 8. Edycja akcji w ramach której w weekend w całej Polsce odbyły się imprezy promujące aktywny tryb życia.

Więcej…

 

Zembol wygrywa kwalifikacje do Mistrzostw Świata!!!

polok i zembik19 maja w Kępnie odbył się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Muaythai 2012, które odbędą się w Rosji w dniach 5-12.09. W turnieju wziął udział reprezentant Żar, zawodnik Żarskiego Klubu Sportów Walki ? Maciej Zembik. Zembik zadebiutował w Kadrze Polski ? Polskiego Związku Muaythai w kwietniu w Turcji w Mistrzostwach i Pucharze Europy. Wspólnie z trenerem ŻKSW Dawidem Polokiem i kolegami z klubu rozpoczął miesięczne przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego, który wiadomym było że będzie bardzo mocno obsadzony.

 

Więcej…

 

Kępno 19 maj - XX Liga A1 i turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata St. Petersburg 2012

W dniu 19 maja 2012 r. w Kępnie będzie miała miejsce Liga A1 w formule muay thai (przepisy federacji IFMA). Oprócz Ligii odbędzię się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2012.

Oto reprezentacja ŻKSW:

kwalifikacje do Mistrzostw Świata:

 1. Maciej Zembik - senior -63,5kg

Liga A-1 Muaythai:

 1. Joanna Noga - senior -63,5kg
 2. Szymon Suszyński - kadet -63,5kg
 3. Karol Kordek - kadet -67kg
 4. Mateusz Żychowski - junior -71kg
 5. Piotr Ważny - junior +75kg
 6. Goran Galić - senior -63,5kg
 7. Hubert Świątkiewicz - senior -71kg

Reprezentacja LKSKO Thai Fighters Lubsko:

Liga A-1 Muaythai:

 1. Miłosz Łuczyński - kadet -57kg
 2. Szymon Działa - kadet -51kg
 3. Maksymilian Matras - junior -75kg
 

3 miejsce w Trio Basket!

Reprezentacja Żarskiego Klubu Sportów Walki w składzie Bartłomiej Bartos, Bryan Ozimek i Karol Kordek wzięła udział w organizowanym przez Urząd Miasta Żary turnieju koszykówki Trio-Basket w kategorii open w ramach Żarskiej Majówki 2012. Na 18 drużyn ŻKSW przegrało dopiero mecz półfinałowy zajmując tym samym ex aequo 3 miejsce. Gratulacje!!!

 

Zawodnik ŻKSW debiutuje w Kadrze Polski!!!

Maciej Zembol Zembik i Gurkan Kaya W dniach 16-22.04.2012r. w Tureckiej miejscowości Antalya odbyły się 7. Mistrzostwa i 12. Puchar Europy Muaythai IFMA. W tym najważniejszym turnieju Starego Kontynentu wśród Kadrowiczów Polski zadebiutował zawodnik Żarskiego Klubu Sportów Walki - Maciej Zembik.

 

Więcej…

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki