Info z Turcji!!

Reprezentacja Polski Muaythai IFMA 2012Mamy zaszczyt poinformować że nasz zawodnik Maciej Zembik w pierwszej walce podczas odbywających się w Turcji Mistrzostw i Pucharu Europy Muaythai pokonał reprezentanta Niemiec - Dominika Orninga, jutro Zembol zmierzy się z zawodnikiem gospodarzy Turkiem Atalay.

Opis startu Naszej Reprezentacji: http://muaythai.pl/915-podsumowanie-pierwszych-walk-reprezentantow-polski/

 

Sparingi w Wrocławiu!

ŻKSW w Dragon WrocławŻarski Klub Sportów Walki w ramach przygotowań naszego zawodnika Macieja Zembika do udziału w zbliżających się w kwietniu Mistrzostw i Pucharu Europy Muaythai IFMA w Turcji, w dniu 31 marca wziął udział w Wrocławiu w między klubowej rywalizacji sparingowej na zaproszenie miejscowego klubu ?Dragon". Wśród zaproszonych obok ŻKSW znalazły się również kluby z Wrocławia, Opola, Oławy oraz Czech. Żary reprezentowali: Przemysław Drapała, Tomasz Brant, Goran Galić, Rafał Gasz oraz Maciej Zembik.

Więcej…

 

Seminarium z Janem Błachowiczem

 

 

 

 

 

 

 

25 marca w Wrocławiu, na zaproszenie miejscowego klubu "Rio Grappling Club" dwóch zawodników ŻKSW: Wojciech Kiser i Aleksander Materek wzieli udział  w seminarium z Janem Błachowiczem - najlepszym zawodnikiem M.M.A. w europie w kat. 93kg.

 

II Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ Rules

II mp no-giW dniach 31 marca i 1 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Luboniu (Poznań) odbędą się II Mistrzostwa Polski No Gi CBJJ Rules. Impreza organizowana przez Alliance Team.

ŻKSW reprezentować będą wśród juniorów białych pasów: w kat. -61,5kg Kamil Dziedzic, w kat. -81,5kg Piotr Ważny. 3mamy kciuki za naszych!

Zmieniony (czwartek, 29 marca 2012 19:33)

 

Pozdrowienia dla ŻKSW od Eli:)

 

Mamy Mistrza i Wicemistrzynię Polski Muaythai

Szymon Suszyński Mistrz Polski Muaythai 2012 IFMA kadet -67kg

W dniach 9-11 marca Kalisz gościł najlepszych zawodników muay thai z całej Polski, a także gości z Europy,  zostały tam rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Muaythai federacji IFMA. W mistrzostwach Polski Muaythai, które miały miejsce w kaliskiej hali Arena, wzięło udział ponad 120 zawodników z całej Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Szkocji.

Żarski Klub Sportów Walki wystawił swoją reprezentację w składzie, Szymon Suszyński, Joanna Noga oraz Maciej Zembik.

Więcej…

 

Seminarium Muaythai Hubert Lisowski w Żarach

 

Srebro Piotrka na Open Polish Championship w BJJ Poznań-Luboń

Przez weekend w dniach 3 i 4 marca 2012 w Luboniu pod Poznaniem odbyła się III edycja zawodów Open Gold Team Championship w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Były to turniej międzynarodowy z udziałem min. ekipy z Czech i Włoch.

W tak licznie obsadzonym turnieju nie mogło zabraknąć reprezentantów Żarskiego Klubu Sportów Walki z sekcji M.M.A.. Choć zawodnicy z naszej sekcji nie specjalizują się w czystym BJJ to jednym z elementów treningu M.M.A. w ŻKSW są zajęcia BJJ prowadzone przez Sensei Piotra Firleja. Więc dlaczego nie próbować rywalizować w tym stylu.

I tak nasz klub reprezentowało 3 juniorów: Łukasz Nowakowski, Kamil Dziedzic, Piotr Ważny. Łukasz oraz Kamil pomimo dzielnej postawy nie dali rady mocniejszym tego dnia rywalom i odpadli w eliminacjach. Natomiast Piotr Ważny w kategorii junior -79kg białe pasy, poradził sobie w eliminacjach, wygrywając walkę za walką i ostatecznie zatrzymał go dopiero Krzysztof Dobrzyński z Linke Gold Team w walce finałowej co daje Piotrowi srebrny medal Mistrzostw.

To udany występ Naszych rokujący na przyszłość, po mimo krótkiego istnienia sekcji M.M.A. są już pierwsze efekty pracy wszystkich trzech trenerów z adeptami ŻKSW. Zapraszamy serdecznie na treningi wszystkich chętnych.

Zmieniony (niedziela, 25 marca 2012 18:30)

 

Otwarte Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2012

W dniach 9-11.03.2012 w Kaliszu odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA, pod patronatem Ambasadora Tajlandii Bansarn Bunnag. Dodatkową atrakcją będzie zawodowy mecz Muaythai Polska - Irlandia.

W Mistrzostwach Żarski Klub Sportów Walki reprezentować będą:

- Joanna Noga - senior -63,5kg

- Szymon Suszyński - kadet -67kg

- Łukasz Siwonia - senior -63,5kg

- Maciej Zembik - senior -63,5kg

oraz reprezentant LKSKO Thai Fighters Lubsko:

- Damian Krokoszyński - junior -63,5kg

 

"Zembol" nokautuje rywala w Kaliszu!!

Podczas XIX edycji Kaliskiej Ligi A-1 Muaythai, nasz zawodnik Maciej Zembik skrzyżował rękawice z Krystianem Ziobroniem z klubu "Garuda Warszawa". Zembolowi była potrzebna 1 minuta aby rozpracować swojego przeciwnika ostatecznie doprowadzając do TKO zaskakując Ziobronia potężnym kopnięciem z pół obrotu w korpus, po którym Warszawiak nie był wstanie kontynuować walki.

Video z walki Maciej Zembik (ŻKSW) VS. Krystian Ziobroń (Garuda)

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki