Międzynarodowy Puchar Polski Muaythai zdobyty przez ŻKSW!!!!

 

W dniach 19-20 listopada w Bydgoszczy odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Muaythai z kampanią ?Muaythai przeciw narkotykom?, którego organizatowem było Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Muaythai Legion Bydgoszcz . 80 zawodników z 28 klubów z całej Polski oraz Białorusi skrzyżowało rękawice podczas jednej z najważniejszych imprez w dyscyplinie Tajskiego Boksu w tym roku. Bardzo wysoki poziom walk sprawiał, że widownia która tego dnia wypełniła halę po brzegi co chwile była świadkiem efektownych technik gromko oklaskując ich autorów.

Więcej…

 

Międzynarodowy Puchar Polski Muaythai Bydgoszcz 2011


Międzynarodowy Puchar Polski Muaythai z Festiwalem ?Muaythai Przeciw Narkotykom". 19-20 listopada 2011r. hala sportowa ?Astoria? Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego ?Zawisza?, ul. Królowej Jadwigi 23 w Bydgoszczy.

Oczywiście ŻARSKI KLUB SPORTÓW WALKI oraz sekcja L.K.S.K. MUAYTHAI LUBSKO będzie miała na w/w imprezie swoich reprezentantów. Trzymamy kciuki za Naszych!!!!

Żary reprezentować będzie Maciej Zembik - kat. senior -63,5kg

Lubsko reprezentować będzie Michał Kolański - kat. junior - 75kg

Zmieniony (czwartek, 17 listopada 2011 21:45)

 

XVII Liga A-1 Błaszki - Żary i Lubsko walczą!!

 

 

 

Liga A-1 Muaythai - ŻKSW będzie walczyć w Kaliszu

 

15 pażdziernika reprezentacja Żarskiego Klubu Sportów Walki weźmie udział w XVI edycji Ligi A-1 w Kaliszu, która organizowana jest przez miejscowy klub Arkadia.

ŻKSW Reprezentować będą:

  1. Jakub Deszczyński - junior kat. -57kg
  2. Daniel Wiesner - senior kat. -71kg
  3. oraz z sekcji MT L.K.S.K.O. Lubsko: Michał Kolański - junior kat. -75kg

Zmieniony (poniedziałek, 17 października 2011 05:23)

 

Brąz "Zembola"!

 

Gorące info: Maciej Zembik zdobywcą Brązowego Medalu na Mistrzostwach Polski Seniorów Muaythai WMF w Świebodzicach w kat. wagowej -63,5kg. W rolę opiekuna, kierownika ekipy oraz sekundanta w w/w imprezie wcielił się Daniel Wiesner.

 

XIX MIEDZYNARODOWY LETNI OBÓZ

Dzięki pomocy Polsko ? Niemieckiej Współpracy Młodzieży z siedzibą w Poczdamie Lubski Klub Sportowy Karate ?Oyama? zorganizował nad morzem XIX Międzynarodowy Letni Obóz Oyama Karate, Brazylijskiego Jiu Jitsu, Muay Thai i Rock and Roll`a. W obozie, na dwóch turnusach, trenowała i wypoczywała młodzież i dzieci z Polski, Niemiec i Ukrainy z następujących miast: Pawłograd, Cottbus, Zielona Góra, Nowogród Bobrzański, Lubsko, Żary, Żagań, Jasień i Łódź.

 

Więcej…

 

Dariusz Szakiel Wicemistrzem w BJJ

4 czerwca w Sulechowie odbyły się VII Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej w Brazylijskim Jiu Jitsu. Na zaproszenie organizatora ? Cyklon Gold Team Zielona Góra odpowiedziało kilkanaście klubów nie tylko z województwa lubuskiego ale również z klubów z Niemiec oraz USA. Rywalizacja stała na naprawdę wysokim poziomie. W zmaganiach brało udział  kilkudziesięciu zawodników oraz zawodniczek podzielonych na grupy wiekowe oraz wagowe. W tej międzynarodowej imprezie nie mogło zabraknąć zawodnika Żarskiego Klubu Sportów Walki i tak debiutując w walkach Brazilian Jiu Jitsu Dariusz Szakiel stanął w szranki z przeciwnikami w kategorii senior 85-90kg, który ostatecznie został wicemistrzem ziemi lubuskiej zajmując drugie miejsce w swojej kategorii.

 

I Gala Sztuk i Sportów Walki - "Bitwa o Lubsko"

W Lubsku 27.05. odbyła się I Gala Sztuk i Sportów Walki ? ?Bitwa o Lubsko?. Pomysłodawcą i głównym organizatorem tej gali był Lubski Klub Sportowy Karate ?Oyama?, który tą imprezą uczcił 30-lecie swojego istnienia. Współorganizatorami był Urząd Miasta i Gminy Lubsko  oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubsku.

Ideą tej imprezy było pokazanie szerokiej publiczności, a lubska hala sportowa w dniu gali była wypełniona po brzegi wspaniale kibicującą publicznością, istoty walki w poszczególnych stylach walki pełno kontaktowej.

Więcej…

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai - Kraków

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai wraz z Festiwalem ?MuayThai Przeciw Narkotykom? w dniach 04-05 czerwca 2011 w Krakowie. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski organizowane są pod egidą International Federation of Muaythai Amateur (IFMA).

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski są największym wydarzeniem w dziedzinie Muaythai amatorskiego w Polsce. Zaproszenia zostały wysłane do wielu zagranicznych klubów, które zwiększą atrakcyjność widowiska przez element rywalizacji pomiędzy krajami.

Żarski Klub Sportów Walki będzie reprezentowało dwóch zawodników. W kategorii senior - 60kg Tomasz Brant oraz w kategorii senior -63,5kg Maciej Zembik.

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki