Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai - Kraków

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai wraz z Festiwalem ?MuayThai Przeciw Narkotykom? w dniach 04-05 czerwca 2011 w Krakowie. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski organizowane są pod egidą International Federation of Muaythai Amateur (IFMA).

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski są największym wydarzeniem w dziedzinie Muaythai amatorskiego w Polsce. Zaproszenia zostały wysłane do wielu zagranicznych klubów, które zwiększą atrakcyjność widowiska przez element rywalizacji pomiędzy krajami.

Żarski Klub Sportów Walki będzie reprezentowało dwóch zawodników. W kategorii senior - 60kg Tomasz Brant oraz w kategorii senior -63,5kg Maciej Zembik.

 

Gala Sportów Walki XXX lecie LKSKO.

ŻKSW walczy na Gali - Kumite Bitwa o Lubsko

zapraszamy do dopingowania Naszych i wzięcia udziału w tym wyjątkowym

profesjonalnie przygotowanym wydarzeniu!!!

 

Już w nadchodzącą niedzielę walczymy w Lidze Mistrzów Muaythai!!!

 

Pierwsze Seminarium Muaythai Khan w Polsce

17 kwietnia w Łodzi odbyło się pierwsze w Polsce Seminarium Khan. Udział w nim wzięło 16 trenerów i instruktorów Muaythai z całego kraju pośród których był również trener ŻKSW Dawid Polok.

Więcej…

 

Sparing Fight II w Żarach

W sali gimnastycznej SP nr 8 w Żarach, 16 kwietnia odbyła się druga edycja "Sparing Fight", której organizatorem był Sensei Paweł Malinowski. Korzystając z zaproszenia organizatora w sparingach wzieli udział Nasi zawodnicy z sekcji MT z ŻKSW (Żary) oraz z sekcji MT z LKSKO (Lubsko).

 

Więcej…

 

Sparingi w Zielonej Górze

26 lutego wspólna reprezentacja sekcji Muaythai z Żarskiego Klubu Sportów Walki oraz sekcji Muaythai z Lubskiego Klubu Sportowego Karate Oyama, w których trenerem jest Dawid Polok na specjalne zaproszenie zdobywcy Pucharu Świata w Kickboxingu Bogumiła Połońskiego (SFK Boxing Zielona Góra) wzieła udział w między klubowych sparingach w formule K-1.

 

Więcej…

 

IV Gala Sportów Walki - podsumowanie

IV Gala Sportów Walki zaorganizowana przez Nasz Klub ŻKSW okazała się wielkim sukcesem. Celem imprezy była pomoc finansowa choremu na postępujący zanik mięśni Bartusiowi Wojtczakowi. Chcieliśmy uzbierać pieniądze aby Bartuś mogł pojechać na turnus rehabilitacyjny i udało Nam się!!! Udało Nam się zebrać ponad 6 tyś. złotych co pozwoliło w całości pokryć koszty wyjazdu Bartka wraz z opiekunem na leczenie.

 

Więcej…

 

4gala

 

Zembik Mistrzem woj. Lubuskiego w Kickboxingu!!!

W dniu 11 grudnia Zielonogórski Klub Sportowy ?Gwardia? zorganizował Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego LUBUSZ OPEN SC, LC i KL Kickboxingu. W formule KL w kat. wagowej -63kg Maciej Zembik pokonał wszystkich rywali w drodze do tytułu Mistrza woj. lubuskiego.

Wkrótce szczegółowy opis naszego udziału w turnieju!!!!

 

Pierwsza rywalizacja Naszych Dzieci!!!

Choć sekcja dziecięca ma zaledwie miesiąc czasu swego istnienia to już możemy pochwalić się udziałem w pierwszej rywalizacji sportowej. Na zaproszenie klubu "Seido Karate Malinowski Team" dzieci z sekcji Muay Thai ŻKSW staneły na starcie IV BIEGU SAMURAJA Mistrzostw Strefy Zachodniej.

Więcej…

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki