Dwa brązy na Pucharze Polski Muay Thai w Bydgoszczy

Wielkim sukcesem 7 listopada zakończył się start zawodników Żarskiego Klubu Sportów Walki w Pucharze Polski Muay Thai w Bydgoszczy zorganizowany przez Kujawsko-pomorskie Zrzeszenie Muay Thai pod patronatem Polskiego Związku Muaythai. W hali sportowej ?Astoria? od wczesnych godzin porannych w eliminacjach brało udział ok. 80 zawodników i zawodniczek z całej Polski, wśród nich dwóch reprezentantów Żar: junior debiutujący w tajskim boksie ? Kamil Sosnowski oraz senior Maciej Zembik.

Więcej…

 

Puchar Polski Muaythai - Bydgoszcz

 

 

 

 

Makowski obronił tytuł Mistrza Świata!!

W dniu wczorajszym t.j. 25 września mieliśmy okazję dopingować na żywo zaprzyjaźnionego z Naszym Klubem Tomka Makowskiego, który podczas organizowanej przez niego Gali Champ Class Fight Night II w Nowej Soli obronił tytuł Mistrza Świata K-1 WKN. Jego przeciwnikiem był doświadczony egipcjanin Ahmed Gamal Mohamed Mabrok. Podczas tej doskonale zorganizowanej imprezy mieliśmy również okazję obejżeć walki kilku utytułowanych polskich zawodników m.in.: Jędrzejczyk (nie obronił tytułu Mistrza Świata), Parcheta, Kobylański, Szulc, Celewicz. Żarski Klub Sportów Walki gratuluje Tomkowi Makowskiemu zwycięstwa oraz imprezy!!!

 

XVIII międzynarodowy letni obóz

 

Przedstawiam podsumowanie XVIII Obozu Sztuk Walki w obsadzie międzynarodowej, w którym brali udział Nasi zawodnicy ŻKSW, organizatorem którego był Lubski Klub Sportowy Karate Oyama. Autorem podsumowania jest Sensei Andrzej Tomiałowicz 4 Dan.

 

Więcej…

 

Pomoc dla Bogatyni!!!

POMOC DLA BOGATYNI!!!

W weekend 27-29 sierpnia organizowany jest wyjazd do Bogatyni, aby pomóc powodzianom w sprzątaniu ich domostw i miasta z skutków powodzi.

ŻKSW apeluje do wszystkich swoich zawodników oraz ich przyjaciół do przyłączenia się do akcji.

Dzięki sponsorom mamy transport, nocleg, wyżywienie, sprzęt do pracy oraz obuwie.

Potrzebujemy WAS!!!

Potrzebni są chętni do pracy, do pomocy potrzebującym!!!

Jeśli Masz wolny weekend 27-29.08. przyłącz się i pomóż mieszkańcom Bogatyni!!!

kontakt: trener Dawid Polok tel. 888-767-877

foto. PAP

 

Małopolska Liga Muay Thai - Kraków

Uczestnictwem w Małopolskiej Lidze Muay Thai, która odbyła się 26 czerwca w Krakowie, Żarski Klub Sportów Walki zakończył swój pierwszy sezon startowy 2009/2010. Organizatorem było Krakowskie Stowarzyszenie Sztuk Walki.

Więcej…

 

Gala Sportów Walki 3 edycja - Zielona Góra

Siwonia w akcji

Żarski Klub Sportów Walki dzięki swojej pasji znowu mógł pomóc osobie potrzebującej. Tym razem była to 5 letnia Martynka z Zielonej Góry www.stronamartysi.pl.tl

Wspólnie z dwoma innymi stowarzyszeniami kultury fizycznej: Cyklon Gold Team Zielona Góra i AZS Judo Sulechów, ŻKSW zorganizowało trzecią edycję Charytatywnej Gali Sportów Walki. Impreza odbyła się na Hali Sportowej UZ przy ul. Prof. Szafrana w Zielonej Górze.

Widzowie mogli zobaczyć m.in. mistrzostwa woj. lubuskiego w Brazylijskim Jiu Jitsu, Turniej Judo ale główną atrakcją była część główna Gali t.j. Turniej M.M.A. Gladiator 2 oraz walki K-1 rules i Karate kontaktowe.

Więcej…

 

Otwarty Turniej Kickboxingu

Doskonale zadebiutowali Nasi zawodnicy podczas turnieju organizowanego przez zaprzyjaźniony klub Malinowski-Team Kickboxing. 15 maja w Hali Sportowej Gimnazjum nr 3 w Żarach, Żarski Klub Sportów Walki został zaproszony przez Sensei Pawła Malinowskiego do udziału  w ?Otwartym Turnieju Kickboxingu?. W walkach brali udział zawodnicy z 7 klubów, z dwóch województw.

 

Więcej…

 

Walczymy w Lidze K-1 Rules u Mistrza Świata

Team ŻKSW z Mistrzem Świata Mariuszem Cieślińskim (od lewej Krysiak, Cieśliński, Polok, Sosnowski)

1go maja w Świebodzicach odbyła się ?Ogólnopolska Liga Muay Thai & K-1 Rules?. Organizatorem był Mariusz Cieśliński ? legenda, Mistrz Świata Zawodowców Muay Thai, zwycięzca wielu międzynarodowych turniejów i jego klub K.O. Gym Świebodzice. Na Ligę przybyło 12 klubów z całej Polski wśród których nie mogło zabraknąć Żarskiego Klubu Sportów Walki. Odbyło się 17 walk. Nasz klub reprezentowało tam dwóch zawodników.


Więcej…

 

ŻKSW walczy w Klatce

27.03.2010 w Barlinku odbyły się Mistrzostwa Polski strefy Zachodniej amatorskiego M.M.A. (Mixed Martial Arts). W mistrzostwach udział wzięło 145 zawodników z 20 klubów z całej Polski. Wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentanta Żarskiego Klubu Sportów Walki.

Więcej…

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać
Przyjaciele
Dragon Sports

Lubski Klub Sportowy
Karate OYAMA

Brazylijskie Jiu Jitsu
Zielona Góra

Żary - serwis miejski


Fizjoterapeuta -
Michał Drzewiński


Rugby Club Żary


www.prawko-ceramik.pl

Piotr Kaczan
Strona domowa


20% zniżki dla ŻKSW

Żary.pl


Szkoły Walki