O NAS
PUBLIKACJE
LogowanieIV Gala Sportw Walki zaorganizowana przez Nasz Klub KSW okazaa si wielkim sukcesem. Celem imprezy bya pomoc finansowa choremu na postpujcy zanik mini Bartusiowi Wojtczakowi. Chcielimy uzbiera pienidze aby Bartu mog pojecha na turnus rehabilitacyjny i udao Nam si!!! Udao Nam si zebra ponad 6 ty. zotych co pozwolio w caoci pokry koszty wyjazdu Bartka wraz z opiekunem na leczenie.

Gala pod patronatem Starostwa Powiatowego ary oraz Polskiego Zwizku Muaythai przycignea na hal sportow arskiego Prusa ponad 300 osobow publiczno. Tego wieczoru poraz pierwszy w arach mona byo obejrze walki Muaythai na poziomie zaawansowanym - Liga, jak i Turniej Pierwszych Walk. Zawodnicy z caej Polski tu po odegraniu Hymnu Narodowego rozpoczi rywalizacj na ringu "Dragon-Sports". Gociem Specjalnym Gali by WMC Champion Rafa Simonides.

Dziki yczliwoci oraz pomocy sponsorw i ludzi dobrej woli impreza okazaa si wielkim sukcesem!!!

arski Klub Sportw Walki reprezentowao 9 zawodnikw ( w tym 2 z sekcji L.K.S.K.O. Lubsko), wystawilimy najliczniejsz druyn. W walce otwierajcej Gal zadebiutowa w ringu ukasz Banecki (Lubsko), ktry w drugiej rundzie znokatowa kickboksera z Mailinowski-Team ukasz Peks. Druga walka to kolejny reprezentant KSW ukasz Siwonia i poraz kolejny trafiamy na przeciwnika z Malinowski-Team i poraz kolejny zwycia Nasz - decyzj sdziw, jednogonie Siwonia pokonuje Piotra Franczaka. Trzecia walka to bratobjcze stracie dwch reprezentantw arskiego Klubu Sportw Walki, debiutujcych: Tomasza Branta oraz Kamila Staniszewskiego. Po adnym trzy rundowym pojedynku zwycia bardziej dowiadczony Tomasz Brant. Czwarta walka to kolejny nasz wojownik, Tomasz Rodak skrzyowa rkawice z reprezentantem "Raczadam Krakw" Mateuszem Guni. To byo emocjonujce starcie. Cho przeciwnik Tomka to bardziej dowiadczony przeciwnik, nasz zawodnik ani na chwil nie odpuszcza. Decyzja sdziw zwycia Gunia.

c.d.n.

 
Gorce info
Musisz być zalogowany, by móc pisać