Sparingi w Zielonej Górze

26 lutego wspólna reprezentacja sekcji Muaythai z Żarskiego Klubu Sportów Walki oraz sekcji Muaythai z Lubskiego Klubu Sportowego Karate Oyama, w których trenerem jest Dawid Polok na specjalne zaproszenie zdobywcy Pucharu Świata w Kickboxingu Bogumiła Połońskiego (SFK Boxing Zielona Góra) wzieła udział w między klubowych sparingach w formule K-1.

 

 

Wsród zaproszonych znalazło się kilkanaście klubów z woj. lubuskiego oraz dolnośląskiego, pośród których można było zobaczyć oprócz początkujących zawodników również kilku czołowych kikcboxerów Polski z aktualnym posiadaczem Pasa Zawodowego Mistrza Świata K-1 Robertem Żytkiewiczem na czele.

Nasi zawodnicy z Żar i Lubska brali udział w trzy rundowych pojedynkach w formule K-1 w pełnym wymiarze czasu. Była to doskonała lekcja szczególnie dla najmłodszych stażem w naszych sekcjach muaythai. Wspaniała okazja do nauki i wyciągania wniosków z dotychczasowej pracy z zawodnikami oraz możliwość konfrontowania ich z innymi.

Dzięki temu wydarzeniu Dawid Polok nawiązał współpracę z kilkoma czołowymi klubami woj. lubuskiego co już owocuje zeproszeniami na turnieje, gale oraz sparingi.

Żarską sekcję ŻKSW reprezentowali: Kamil Staniszewski, Przemysław Drapała, Tomasz Rodak i Maciej Zembik.

Lubską sekcję MT z LKSKO repezentowali: Miłosz Łuczyński, Filip Rogowski oraz Kamil Borowski.

foto relacja z sparingów w Galerii!!

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać