O NAS
PUBLIKACJE
LogowanieW dniach 19-20 listopada w Bydgoszczy odby si Midzynarodowy Puchar Polski Muaythai z kampani ?Muaythai przeciw narkotykom?, ktrego organizatowem byo Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Muaythai Legion Bydgoszcz . 80 zawodnikw z 28 klubw z caej Polski oraz Biaorusi skrzyowao rkawice podczas jednej z najwaniejszych imprez w dyscyplinie Tajskiego Boksu w tym roku. Bardzo wysoki poziom walk sprawia, e widownia ktra tego dnia wypenia hal po brzegi co chwile bya wiadkiem efektownych technik gromko oklaskujc ich autorw.

Pord najlepszych zawodnikw z caej Polski nie mogo zabrakn reprezentanta arskiego Klubu Sportw Walki ? Macieja ?Zembol? Zembika. Dla Maka turniej ten by bardzo wanych sprawdzianem, w ktrym musia potwierdzi aspiracje do bycia nr 1 w kategorii ? 63,5kg senior w Kadrze Polski.

W pfinale przeciwnikiem Zembika by Wicemistrz Polski Muaythai Daniel Jasiski z klubu Rosomak Warszawa, w ktrego naroniku by trener Kadry Polski Polskiego Zwizku Muaythai Hubert Lisowski. Maciek na dystansie 3 rund zdecydowanie dominowa ostatecznie wygrywajc po decyzji sdziw.

W finale przeciwnikiem ?Zembola? by nr 1 kadry w tej kategorii ? Cezary Zugaj z Biaostockiego Klubu Muaythai, walka ta bya rwnie rewanem za Mistrzostwa Polski podczas ktrych Zugaj znokautowa Maka. Walka dobya si na dystansie penych 4 rund. Zembik tego dnia by w doskonaej formie co zaowocowao wiksz iloci celnych, rnorodnych technik, z rundy na rund zdobywajc przewag. Ostatecznie werdyktem sdziw zwycia aranin, co jest najwikszym sukcesem KSW w krtkiej niespena 3 letniej historii klubu.

Drugi wychowanek trenera Dawida Poloka, reprezentant LKSK Muaythai Lubsko, ktry wzi udzia w Pucharze Polski to Micha Kolaski.

Michaowi gratulowali najlepsi zawodnicy w Polsce za spraw jego walki pfinaowej w kategorii junior ? 75kg, podczas ktrej skrzyowa on rkawice z obecnym Wicemistrzem wiata z Bangkoku reprezentantem Biaorusi Rolich Vadzimem. Widownia oczekiwaa szybkiego koca niedowiadczonego Kolaskiego, lecz Micha udowodni ju w poprzednich turniejach trenerowi, e zasuguje na przydomek ?Waleczne Serce?. Na dystansie 2 rundowym skutecznie utrudnia Biaorusinowi realizowania jego taktyki, a publiczno wspieraa naszego krzyczc Polska!!! Polska!!! Ostatecznie na punktu zwycia Vadzim, a w finale nokautuje przeciwnika z odzi w pierwszych sekundach pierwszej rundy, a Kolaski zdobywa Brzowy medal Pucharu Polski.

W roli sekundanta naszych zawodnikw i asystenta trenera poraz kolejny wzorowo sprawdzi si Daniel Wiesner. Dzikujemy rwnie naszej zawodniczce Katarzynie Czarneckiej, kadego dnia turnieju dojedzaa z Torunia, aby dopingowa i trzyma kciuki za Naszych. Dzikujemy!!!!

Dwch zawodnikw i dwa medale to doskonay wynik. Ju w lutym w arach bdzie moliwo zobaczenie obu naszych medalistw jak i pozostaych zawodnikw ar i Lubska podczas V Charytatywnej Gali Sportw Walki na ktr zapraszamy serdecznie!!!!

 
Gorce info
Musisz być zalogowany, by móc pisać