ŻKSW na "Polska Biega 2012"

repezentacja ŻKSW20 maja w Żarach z Naszym udziałem odbyła się ogólnopolska akcja ?Polska Biega 2012?. To już 8. Edycja akcji w ramach której w weekend w całej Polsce odbyły się imprezy promujące aktywny tryb życia.

ŻKSW z Kozakiewiczem i Wszołą oraz posłanką Bukiewicz?Polska biega? to akcja, której nie ma w europie i być może na świecie. Żarski Klub Sportów Walki postanowił również wziąć udział w inicjatywie propagując trenowanie Muaythai jako aktywną formę spędzania wolnego czasu w duch sportowym. W biegu wzięła udział reprezentacja zawodników Muaythai z ŻKSW na czele z trenerem Dawidem Polokiem oraz kadrowiczem PZMT Maciejem Zembikiem, którzy wzbudzili zainteresowanie honorowych gości imprezy, Mistrzów Olimpijskich: Władysława Kozakiewicza oraz Jacka Wszołę oraz posła na sejm RP Pani Bożenny Bukiewicz. Zawodnicy tajskiego boksu z Żar podczas 3km biegu wystartowali w rękawicach bokserskich wzbudzając zainteresowanie również przybyłej publiczności oraz innych uczestników.

w biegu ŻKSW!!

W składzie reprezentacji ŻKSW byli: Natan Szaro, Tadeusz Zakrzewski, Bartłomiej Bartos, Szymon Suszyński, Michał Mierzwiak, Marcin Tomaszewicz, Rafał Gasz, Tomasz Winogradów, Maciej Zembik i Dawid Polok.

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać