O NAS
PUBLIKACJE
LogowanieVIII "Fight & Win" Szczecin

KSW Skad na Fight & Win w Szczecinie9 czerwca w Szczecinie odbya si VII edycja Ligi Muaythai "Fight & Win". Nasz klub reprezentowali:

Joanna Noga, Tomasz Rodak, Kamil Staniszewski oraz Maciej Zembik.

  • Krtko podsumowujc to kolejny udany start naszych zawodnikw w drodze do mistrzostwa w Tajskim Boksie w ktrym specjalizuje si nasz klub. Bardzo dobry wystp Tomka Rodaka i Kamila Staniszewskiego (powrt po dugiej przerwie) daj wiar w to, e jeli tylko bd ciko pracowa na treningach stan w przyszoci do walk o wane trofea. Maciej Zembik ze wzgldu na brak przeciwnika w swojej kategorii wagowej walczy w wyszej wadze, a nasza Asia doskonale si spisaa w walce z zawodniczk gospodarzy. Po bardzo mocnym pojedynku nagradzanym owacjami przez publiczno jednogonie zwycia na punkty. Co zaowocowao zaproszeniem Asi na walk zawodow do Czech.KSW na Darze Modziey
 
Gorce info
Musisz być zalogowany, by móc pisać