VIII "Fight & Win" Szczecin

 

ŻKSW Skład na Fight & Win w Szczecinie9 czerwca w Szczecinie odbyła się VII edycja Ligi Muaythai "Fight & Win". Nasz klub reprezentowali:

Joanna Noga, Tomasz Rodak, Kamil Staniszewski oraz Maciej Zembik.

  • Krótko podsumowując to kolejny udany start naszych zawodników w drodze do mistrzostwa w Tajskim Boksie w którym specjalizuje się nasz klub. Bardzo dobry występ Tomka Rodaka i Kamila Staniszewskiego (powrót po długiej przerwie) daję wiarę w to, że jeśli tylko będą ciężko pracować na treningach staną w przyszłości do walk o ważne trofea. Maciej Zembik ze względu na brak przeciwnika w swojej kategorii wagowej walczył w wyższej wadze, a nasza Asia doskonale się spisała w walce z zawodniczką gospodarzy. Po bardzo mocnym pojedynku nagradzanym owacjami przez publiczność jednogłośnie zwycięża na punkty. Co zaowocowało zaproszeniem Asi na walkę zawodową do Czech.ŻKSW na Darze Młodzieży
 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać