II Liga Sztuk Walki Wrocław

liga sztuk walki wrocław1 grudnia w wrocławskiej Akademii Sztuk Walki na zaproszenie klubu ?Dragon Wrocław" reprezentacja Żar wzięła udział w 2 edycji Ligi Sztuk Walki. To już drugi start zawodników Żarskiego Klubu Sportów Walki w tej imprezie.

ŻKSW reprezentowali: Tomasz Rodak, Tomasz Brant, Kamil Staniszewski oraz Marek Brant.


 

W imprezie wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z 5 klubów woj. dolnośląskiego i lubuskiego. Walki w formułach Muay Thai oraz Boksu odbyły się na dystansie 3 rund po dwie minuty.

Tomasz Brant oraz Kamil Staniszewski zwyciężyli swoje pojedynki na punkty, wyższość swojego przeciwnika musiał uznać Marek Brant przegrywając na punkty to samo spotkało Tomasza Rodaka który ze względu na brak przeciwnika zmierzył się z zawodnikiem o 8kg cięższym z dorobkiem zawodowych startów, reprezentujących organizatorów.

Z dorobkiem 2 zwycięstwa, 2 przegrane można uważać ten start za bardzo udany a zebrane doświadczenia u zawodników mają zaprocentować w niedalekiej przyszłości w najbliższych startach, m.in. VI Międzynarodowa Charytatywna Gala Sportów Walki w Żarach, która się odbędzie 23 lutego.

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać