Pracowity weekend ŻKSW

ŻKSW z Zbigniewem TyszkąPracowity weekend (19.01.)w wykonaniu zawodników z Żarskiego Klubu Sportów Walki. Sekcja M.M.A. trenowała w Zielonej Górze, a sekcja Muaythai walczyła w Wrocławiu.

Zawodnicy z sekcji M.M.A. pod okiem opiekuna Bartka Górskiego wzięła udział w Zielonej Górze w seminarium szkoleniowym brazylijskiego jiu-jitsu które poprowadził człowiek z najwyższej półki jeśli chodzi o ten styl w Polsce, Zbigniew Tyszka - Uczestnik najbardziej prestiżowego turnieju „chwytanego" na świecie ADCC w 2011. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy w grapplingu. Udział w w/w seminarium jest częścią przygotowań żarskiej ekipy do startu w zbliżającym się Pucharze Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu w Poznaniu 23.02.

ŻKSW III liga sztuk walki Wrocław(19.01.) Natomiast reprezentacja sekcji Muay Thai wspólnie z trenerem Dawidem Polokiem wzięła udział w III Dolnośląskiej Lidze Sztuk Walki w Wrocławiu, w której sześcioro reprezentantów ŻKSW wzięło udział w pojedynkach na zasadach Muay Thai.W lidze wzięło udział 5 klubów woj. dolnośląskiego i ZKSW reprezentując woj. lubuskie. Swoje walki wygrali: Joanna Noga, Hubert Świątkiewicz oraz Dawid Polok dwie walki.

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać