VI Charytatywna Gala Sportów Walki - Lista zgłoszonych zawodników

6 Charytatywna Gala Sportów Walki ŻKSW

 

AKTUALNA LISTA ZGŁOSZONYCH do LIGI i Turnieju Pierwszych Walk MUAYTHAI:

 

 

Kobiety

Kadetki:

-47 kg

-

-51 kg

-

-54 kg

-

-57 kg

-

-60 kg

-

-63,5 kg

-

-67 kg

1. Zuzanna Matusiewicz- Żarski Klub Sportów Walki - 0 walk

2. Sandra Najdek - WKS Sobieski Żagań - ?? walk

 

Juniorki

-47 kg

-

-51 kg

-

-54 kg

-

-57 kg

-

-60 kg

-

-63,5 kg

1. Sylwia Radzka - Warriors Wałbrzych - ??walk

 

Seniorki

-47 kg

-

-51 kg

-

-54 kg

-

-57 kg

-

-60 kg

-

-63,5 kg

1. Joanna Noga - Żarski Klub Sportów Walki - 7 walk

-67 kg

-

-71 kg

-

+71 kg

-

 

Mężczyźni

Kadeci

1. Borys Mikołajczyk – SSS "Warrior" Łódź – dziecko 10 lat – 30 KG – (walka pokazowa)

2. Wiktor Wiśniewski - Corio Team Łódź - dziecko 12 lat - 32kg - (walka pokazowa)

-41kg

1. Bartosz Karpiński - Malinowski-Team Żary - 2 walki

-47 kg

-

-51kg

1. Fryderyk Fogel - WKS Sobieski Żagań - ?? walk

-54kg

-57kg

-60kg

1. Maciej Kruzlak - Dragon Wrocław - ? walk

-63,5kg

1. Dawid Jezierski - Żarski Klub Sportów Walki - 0 walk

2. Kamil Piątkiewicz – Raczadam Kraków – 1 walka

-67kg

1. Jakub Jasiński - Żarski Klub Sportów Walki - 1 walka

-71kg

1. Dastin Rydzak - Bolesławiecki Klub Muaythai - 1 walka

2. Patryk Pietruszkiewicz - Fight Academy Stargard - 1 walka

-75kg

+75kg

 

Juniorzy

1. Radosław Rafałko - Żarski Klub Sportów Walki - 41kg - 0 walk

 

-57 kg

1. Miłosz Łuczyński - Żarski Klub Sportów Walki - 3 walki

2. Paweł Strutyński - MalinowskiTeam Żagań - 0 walk

3. Michał Marchlewicz - Malinowski-Team Świętoszów - 6 walk

4. Szymon Kamiński - Mongkom Łódź - 1 walka

-60 kg

1. Sebastian Janiak – SSW „Warrior" Łódź  – 1 walka

2. Szymon Działa - Żarski Klub Sportów Walki - 2 walki

3. Adam Gielata - Puncher Wrocław - 4 walki

-63,5 kg

1. Partyk Popowski - Żarski Klub Sportów Walki -  0 walk

2. Tomasz Cyganek - Am Nat Kraków - 0 walk

3. Paweł Jasienowicz - Malinowski-Team Żary - 0 walk

4. Grzegorz Dutka -Malinowski-Team Żagań - 1 walka

5. Krystian Bajerski Malinowski-Team Żagań - 6 walk

-67 kg

1. Maciej Łęgowski - Fight Academy Stargard - 30 walk

2. Adrian Haniszewski - Malinowski-Team Żagań - 1 walka

3. Radosław Faściszewski - Warriors Wałbrzych - TPW

-71 kg

1. Szymon Suszyński - Żarski Klub Sportów Walki - 3 walki

2. Mateusz Mazur - Ronin Żagań - ?? walk

3. Filip Adamiok - Puncher Wrocław - 15 walk

4. Grzegorz Pluwak - Octagon Team Kraków - 10 walk

-75 kg

1. Karol Skobelski - Żarski Klub Sportów Walki - 0 walk

2. Maksymilian Matras - Żarski Klub Sportów Walki - 6 walk

3. Kamil Popowski - Żarski Klub Sportów Walki - 0 walk

-81 kg

1. Adam Ewert - Malinowski-Team Żary - 0 walk

2. Dominik Pędzich - Warriors Wałbrzych - TPW

3. Janusz Zięba - Fight Club Lubawka - 0 walk

4. Piotr Ważny - Żarski Klub Sportów Walki - 2 walki

-86kg

1. Krzysztof Podemski - Malinowski Team Żagań - 0 walk

2. Bartłomiej Bartos - Żarski Klub Sportów Walki - 1 walka

 

Seniorzy

-57 kg

-

-60 kg

-

-63,5 kg

1. Piotr Jasiński - SSW „Warrior" Łódź – 15 walk

2. Damian Krokoszyński - Żarski Klub Sportów Walki  -  3 walki

3. Kamil Staniszewski - Żarski Klub Sportów Walki - 3 walki

4. Przemysław Kacieja - Gwardia Zielona Góra - 4 walki

5. Aleksander Kowaliński - Puncher Wrocław - 28 walk

6. Mateusz Wiśniewski - Puncher Wrocław - 10 walk

7. Piotr Wąsik - Am Nat Kraków - 0 walk

8. Artur Strutyński - Malinowski-Team Żagań - 0 walk

9. Łukasz Tazbir - Mongkom Łódź - 0 walk

10. Rafał Niestrzęba - Puncher Wrocław - Liga

-67 kg

1. Marcin Łepkowski – Raczadam Kraków – 65 walk

2. Daniel Miedziński - Puncher Wrocław - 14 walk

3. Piotr Stadniuk - Bolesławiecki Klub Muaythai - 1 waka

4. Mateusz Połczński - Bolesławiecki Klub Muaythai - 1 walka

5. Mateusz Jasiński - Malinowski-Team Żary - 1 walka

-71 kg

1. Dawid Nowak - SSW „Warrior" Łódź – 6 walk

2. Hubert Świątkiewicz - Żarski Klub Sportów Walki - 2 walki

3. Bartłomiej Juda – Raczadam Kraków – 15 walk

4. Tomasz Chrupa - Puncher Wrocław - 18 walk

5. Kamil Jaszczur - Puncher Wrocław - 5 walk

6. Orzechowski Maciej - Puncher Wrocław - 15 walk

7. Marcin Bernasiewicz - Am Nat Kraków - 1 walka

8. Artur Skwarek - Am Nat Kraków - 0 walk

9. Wojtek Krztoń - Am Nat Kraków - 0 walk

10. Jacek Ziobrowski - Am Nat Kraków - 0 walk

11. Marcin Kret - Puncher Wrocław - 15 walk

12. Kornel Mroczkowski - Malinowski-Team Żagań - 0 walk

13. Kordian Napieraj - Malinowski-Team Żary - 2 walki

14. Roger Chrobak - Mongkom Łódź - 2 walki

15. Jędrzej Łągiewczyk - Mongkom Łódź - 1 walka

-75 kg

1. Leszek Kowalak - LKSKO Oyama Karate Zielona Góra - 1 walka

2. Paweł Broszko - Am Nat Kraków - 1 walka

3. Paweł Morawski - Am Nat Kraków - 0 walk

4. Adrian Malinowski - Malinowski-Team Żagań - 1 walka

5. Paweł Klimek - Am Nat Kraków - 0 walk

6. Damian Tyszkiewicz - SKF Boksing Zielona Góra - 9 walk

7. Mienov Vadim - Fight Academy Stargard - 5 walk

-81 kg

1. Krzysztof Owczarek - Octagon Team Kraków - 2 walki

2. Oskar Staszczak – Raczadam Kraków – 23 walki

3. Andrzej Smolira - Fight Academy Stargard - 0 walk

4. Krzysztof Ziółkowski - Mongkom Łódź - 4 walki

5. Filip Kowalski - Mongkom Łódź - 2 walki

6. Mateusz Kolański - Żarski Klub Sportów Walki - 0 walk

7. Rafał Szopa - Octagon Team Kraków - 25 walk

8. Przemysław Walkow - Dragon Wrocław - ?walk

-86 kg

1. Emil Awrycewicz - Puncher Wrocław - 12 walk

2. Mariusz Domański - Octagon Team Kraków - 10 walk

3. Mateusz Czyż - Octagon Team Kraków - 15 walk

4. Damian Ostęp - Fight Academy Stargard - 3 walki

5. Michał Irisik - Malinowski-Team Żagań - 4 walki

6. Jarosław Zawodni - Warriors Wałbrzych - ???walk

-91 kg

1. Bruno Kabus – 8 Weapons Dresden (Germany) - 9 walk

2. Mateusz Pluta - Puncher Wrocław - 25 walk

3. Przemysław Miękinia - Raczadam Kraków - Liga

+91 kg

1. Bartek Sikacki - Żarski Klub Sportów Walki - 98kg - 0 walk

2. Maciej Medyński - Fight Academy Stargard - 2 walki

 

Profesjonalne pojedynki "Bitwa o Łużyce":

Muaythai 70kg: Damian Sobań - Warriors Wałbrzych vs. Mateusz Białas - Puncher Wrocław

Karate 80kg: Gerold Wenzel - Oyama Karate Cottbus (Germany) vs. Grzegorz Tomaszewicz - LKSKO Oyama Zielona Góra

Karate 85kg: Paweł Brunin - LKSKO Oyama Zielona Góra vs. Łukasz Świderski - WSK Sobieski Żagań

M.M.A. 85kg: Tomasz Piwnicki - Cyklon GT Zielona Góra vs. Arkadiusz Maziakowski - Puncher Wrocław

Zmieniony (czwartek, 21 lutego 2013 06:08)

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać