Asia wygrywa w debiucie zawodowym w Berlinie!!!

joanna noga wygrywa w Berlinie7 kwietnia podczas największej od kilku lat berlińskiej gali sportów walki, w doborowym, międzynarodowym towarzystwie na zawodowym ringu zadebiutowała zawodniczka Żarskiego Klubu Sportów Walki Joanna Noga.

Asia skrzyżowała rękawice z reprezentantką gospodarzy – Caroline Abe „Ringside Berlin". Pomimo dużego doświadczenia w zawodowych pojedynkach Niemki to Joanna od początku narzuciła swoje warunki walki, a dynamiczne tempo w jakim przeprowadzała swoje ataki gromko nagradzane były brawami publiczności, która wypełniła berlińską halę „Huxleys Neue Welt" po brzegi. Z każdą akcją zawodniczka ŻKSW powiększała przewagę.

 

 

Po trzech dwuminutowych rundach na zasadach Thaiboxingu, Asia decyzją sędziów 3:0 zwycięża w swoim zawodowym debiucie!!! I wspólnie z zawodnikami m.in. z Tajlandii, Rosji, Czech cieszy się zwycięstwem.

Należy również wspomnieć że w roli drugiego trenera obok Dawida Poloka wystąpił przyjaciel ŻKSW – zawodowy Mistrz Świata Kickboxingu Eliasz Jankowski, który pomagał również w przygotowaniach Asi do jej debiutu za co bardzo dziękujemy. Mogliśmy skorzystać z jego zawodowego doświadczenia, jak również czuwał nad odpowiednim przygotowaniem Asi do walki.

Samo wydarzenie stało na bardzo wysokim międzynarodowym poziomie, a wspaniała oprawa i publiczność tylko podnosiła poziom Gali.

Noga atakuje!!!

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać