O NAS
PUBLIKACJE
LogowanieKSW najlepsza druyna mistrzostw polski muaythai 2013arski Klub Sportw Walki nr 1 w Polsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski. Fantastycznie wypada reprezentacja arskiego Klubu Sportw Walki na najwaniejszym turnieju roku ? Mistrzostwach Polski Muaythai PZMT-IFMA 2013, ktre odbyy si w odzi w dniach 17-19 maja.

Ponad 120 zawodnikw i zawodniczek z caej Polski oraz Szkocji przez dwa dni zmagao si na ringu w walkach o tytuy Mistrza Polski.

arski Klub Sportw Walki reprezentowao 10 zawodnikw z ar oraz z sekcji z Lubska. Jak przystao na rang turnieju Mistrzostwa stay na bardzo wysokim poziomie.

W kategorii senior -60kg bezkonkurencyjny okaza si Maciej Zembik, ktry zadebiutowa w tej wadze. Bez problemu przeszed drog do finau. W finale zmierzy si z czoowym zawodnikiem w tej kategorii, kadrowiczem ukaszem czyckim z Garuda Warszawa. Bardzo mocny pojedynek ale to Maciek okaza si zdecydowanie lepszym zawodnikiem, celnymi akcjami punktowa i to aranin decyzj sdziw zosta Mistrzem Polski. To pierwszy tytu MP w duym dorobku Maka.

W kategorii seniorek -60kg znakomicie zaprezentowaa si Joanna Noga, ktra w wierfinale pokonaa zawodniczk z Kohorty Pozna, nastpnie w pfinale zwyciya z zawodniczk gospodarzy Nin Woniak z Warrior d i podczas gwnej Gali w finale nie daa szans przeciwniczce z Poznania Marcie Gusztab, za co osobicie Asi pogratulowa sam Ambasador Krlestwa Tajlandii!!! Asia otrzymaa rwnie tytu Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw Polski.

Tytu Mistrza Polski w kategorii junior -75kg zdoby nie pokonany dotychczas w swoich wszystkich startach reprezentant sekcji muaythai z Lubska ? Maksymilian Matras. Za dwa tygodnie okae si czy Max otrzyma powoanie na Mistrzostwa Europy.

W kategorii junior -60kg tytu Mistrza Polski zdoby Patryk Popowski, ktry w finale podczas Gwnej Gali w wietle reflektorw pokona przed czasem reprezentanta gospodarzy Sebastiana Janiaka z Klubu Warrior d. By to bardzo efektowny rewan Partyka za przegran miesic wczeniej z tym zawodnikiem w Stargardzie podczas Ligi Muaythai.

Tytuy Wicemistrzw Polski zdobyli:

W kategorii junior -71kg Szymon Suszyski, ktry dopiero w finale uleg na punkty w walce z zawodnikiem z Boran Barlinek. W kategorii junior -57kg Miosz uczyski z sekcji Lubsko w finale przegrywa z zawodnikiem z Respekt Team Ostrw Wlkp. Piotrem Franszczakiem. Srebrny medal zdobywa jedyny z ekipy KSW kadet w -67kg Jakub Jasiski w finale ulegajc nie znacznie na punkty Filipowi Niedbalskiemu z klubu Legion Bydgoszcz.

Brzowym medalist MP zosta w kategorii junior -75kg Kamil Popowski.

W ciwier finaach odpadli: po zacitym boju w kategorii senior -63,5kg Tomasz Rodak oraz junior - 67kg Filip Rogowski.

W klasyfikacji medalowej arski Klub Sportw Walki z dorobkiem 4 zote, 3 srebrne, 1 brzowy -uplasowa si na 1 miejscu wyprzedzajc zdecydowanie czoowe polskie orodki tajskiego boksu.

?To fantastyczny wynik ktrym zaskoczylimy wielu a dla mnie jako trenera jest spenieniem marze, a nie wszyscy z naszych zawodnikw mieli moliwo pojecha bo zapewne nasz dorobek medalowy byby zdecydowanie wikszy. Naleymy do czowki krajowej, a naley zwrci uwag na to e jestemy jednym z nielicznych klubw w kraju bez wasnego obiektu i zaplecza. Czekam rwnie na powoania do Kadry Polski po tych wspaniaych wynikach naszych zawodnikw. /trener Dawid Polok"

Udzia w Mistrzostwach Polski wspierali: Urzd Miasta ary, Dragon-GSM, www.8weapons.de

 
Gorce info
Musisz być zalogowany, by móc pisać