Nasi zawodowo na ISFN 4 w niemieckim Niesky

krótkie podsumowanie udziału ŻKSW w Gali ISFN 4 Niesky (De) 20.04.:

W Gali zawodowej wzięło udział 4 naszych zawodników. Tego wieczoru miejscową halę wypełnił komplet 1200 osób. Sprzedano wszystkie bilety w 11tyś miejscowości.

W kategorii 75kg solidny debiut zawodowy zaliczył junior Kamil Popowski wygrywając 3:0 z przeciwnikiem z Fight Academy Stargard. Brawo Kamil cały czas rozwój!!

W wadze 69kg zadebiutował Łukasz Puchalski z sekcji Lubsko. Przeciwnikiem Łukasza był zawodnik gospodarzy. Dobre dwie rundy, akcja za akcję po obu stronach, zabrakło trochę zdrowia na trzecią rundę (Łukasz po przebytej chorobie w trakcie brania antybiotyków) ostatecznie sędziowie zadecydowali nie jednogłośnie o zwycięstwie gospodarza 2:1. Brawo Łukasz udany debiut na zasadach Thaiboxingu.

Trzecim zawodnikiem ŻKSW był Tomasz Rodak który w wadze 65kg zmierzył się z holendrem Rayenem Mussensijk z Slamm Holand Team. Dynamiczny, mocny i szybki pojedynek. Widać było że holender bardzo chciał zakończyć walkę przed czasem licząc na ciosy sierpowe, ale Tomek kontrolował sytuację co rusz atakując przeciwnika to technikami nożnymi to bokserskimi cały czas punktując. Walka w naszym odczuciu jaki i widowni wygrana przez Tomka lecz niestety dwójka sędziów chyba w trakcie walki spała i ostatecznie holender wygrywa 2:1 z czym się nie zgadzamy. Okazało się również że pod koniec walki holender złamał nogę trafiając w blok Tomka. Pomimo wszystko brawo Tomek za bardzo dobrą walkę z Holandią która jak wiadomo szczyci się bardzo dobrymi kickboxerami. Brawo!!

Ostatnia z naszej ekipy walczyła Joanna Świątkiewicz organizatorzy w przed dzień gali zmienili jej przeciwniczkę z planowanej holenderki na Caroline Abe z Ringside Berlin z którą Asia miała już okazję walczyć dokładnie rok temu w Berlinie.

Choć sama walka nie należała do najłatwiejszych to przeciwniczka Asi skupiła się tylko na akcjach bokserskich co nie wystarczyło na naszą wojowniczkę która prezentowała szeroki wachlarz technik Thaiboxingu wychodząc na prowadzenie w każdej rundzie.

Ostatecznie decyzją sędziów 3:0 wygrywa Asia!! Brawo, gratulujemy kolejnego zwycięstwa!!!

Wielkie podziękowania dla naszej Ekipy Kibiców która przybyła dopingować naszych zawodników. Choć stanowili 1% publiczności na hali to robili największy hałas i najlepszy doping!!!

wielkie podziękowania dla organizatora Bruno i całego Team'u z IS Niesky za wspaniałą imprezę oraz za przekazanie pieniędzy pochodzącej z klubowej zbiórki dla naszego kadrowicza Natana na wyjazd na Mistrzostwa Świata. Dziękuję Bardzo!!

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać