O NAS
PUBLIKACJE
LogowanieNasi zawodowo na ISFN 4 w niemieckim Niesky

krtkie podsumowanie udziau KSW w Gali ISFN 4 Niesky (De) 20.04.:

W Gali zawodowej wzio udzia 4 naszych zawodnikw. Tego wieczoru miejscow hal wypeni komplet 1200 osb. Sprzedano wszystkie bilety w 11ty miejscowoci.

W kategorii 75kg solidny debiut zawodowy zaliczy junior Kamil Popowski wygrywajc 3:0 z przeciwnikiem z Fight Academy Stargard. Brawo Kamil cay czas rozwj!!

W wadze 69kg zadebiutowa ukasz Puchalski z sekcji Lubsko. Przeciwnikiem ukasza by zawodnik gospodarzy. Dobre dwie rundy, akcja za akcj po obu stronach, zabrako troch zdrowia na trzeci rund (ukasz po przebytej chorobie w trakcie brania antybiotykw) ostatecznie sdziowie zadecydowali nie jednogonie o zwycistwie gospodarza 2:1. Brawo ukasz udany debiut na zasadach Thaiboxingu.

Trzecim zawodnikiem KSW by Tomasz Rodak ktry w wadze 65kg zmierzy si z holendrem Rayenem Mussensijk z Slamm Holand Team. Dynamiczny, mocny i szybki pojedynek. Wida byo e holender bardzo chcia zakoczy walk przed czasem liczc na ciosy sierpowe, ale Tomek kontrolowa sytuacj co rusz atakujc przeciwnika to technikami nonymi to bokserskimi cay czas punktujc. Walka w naszym odczuciu jaki i widowni wygrana przez Tomka lecz niestety dwjka sdziw chyba w trakcie walki spaa i ostatecznie holender wygrywa 2:1 z czym si nie zgadzamy. Okazao si rwnie e pod koniec walki holender zama nog trafiajc w blok Tomka. Pomimo wszystko brawo Tomek za bardzo dobr walk z Holandi ktra jak wiadomo szczyci si bardzo dobrymi kickboxerami. Brawo!!

Ostatnia z naszej ekipy walczya Joanna witkiewicz organizatorzy w przed dzie gali zmienili jej przeciwniczk z planowanej holenderki na Caroline Abe z Ringside Berlin z ktr Asia miaa ju okazj walczy dokadnie rok temu w Berlinie.

Cho sama walka nie naleaa do najatwiejszych to przeciwniczka Asi skupia si tylko na akcjach bokserskich co nie wystarczyo na nasz wojowniczk ktra prezentowaa szeroki wachlarz technik Thaiboxingu wychodzc na prowadzenie w kadej rundzie.

Ostatecznie decyzj sdziw 3:0 wygrywa Asia!! Brawo, gratulujemy kolejnego zwycistwa!!!

Wielkie podzikowania dla naszej Ekipy Kibicw ktra przybya dopingowa naszych zawodnikw. Cho stanowili 1% publicznoci na hali to robili najwikszy haas i najlepszy doping!!!

wielkie podzikowania dla organizatora Bruno i caego Team'u z IS Niesky za wspania imprez oraz za przekazanie pienidzy pochodzcej z klubowej zbirki dla naszego kadrowicza Natana na wyjazd na Mistrzostwa wiata. Dzikuj Bardzo!!

 
Gorce info
Musisz być zalogowany, by móc pisać