Natan Szaro Wicemistrzem Świata Muaythai 2014!!!

W odbywających siew dniach 1-10 maja w Langkawi w Malezji Mistrzostwach Świata Muaythai IFMA nasz zawodnik Natan Szaro zdobył srebrny medal w kategrii -36kg. W półfinale zdecydowanie pokonał zawodnika gospodarzy, a w finale po bardzo dobrym, wyrównanym pojedynku z Holendrem minimalnie przegrywa. To fantastyczny wynik tego młodego talentu z ŻSKW.

Podsumowanie występu Natana przez Polski Związek Muaythai:

 

"...Natan Szaro, który także musiał pójść kategorię wyżej ze względu na to, że razem z Borysem Mikołajczykiem byli w kategorii do 33kg. Natan, więc walczył do 36 kg, gdzie miał 3 przeciwników. Ze względu na to stoczył dwa pojedynki gdzie pierwszy w pięknym stylu wygrał z Malezyjczykiem a drugi zacięty pojedynek stoczył z reprezentantem Holandii. Przegrał ten pojedynek na punkty, ale do ogłoszenia werdyktu nikt nie był pewny decyzji sędziów tak mocno była to wyrównana walka. Srebro Natana jest w pełni zasłużone i zapracowane, co było w pełni widać na ringu."

 

Wiele osób przyczyniło się do tego aby uzbierać sumę potrzebną na wyjazd Natana.

Dziękujemy za wsparcie firm, przedsiębiorców:

p. Dorota Adamek,

p. Anatol Kałasznikow - Zakład Ślusarski Anatol,

p. Bartek Brzyśkiewicz,

Poli Eco

oraz Artur Szuliński- Centrum KettleBell Żary, V Turbo Arkadiusz Werstler, Euromaster Rybiński.

Dziękujemy również naszym przyjaciołom i ich klubom z zagranicy: Bruno Kabus IS Niesky (Niemcy), Wojtek Rudnik - Fighting Falcons Polska (Anglia) oraz Adam Rogalski - Battlecrew Muay Thai Massachusetts (Stany Zjednoczone).

Wielkie podziękowania za bezinteresowną pomoc fachowcom od foto i video: Kacieja Remigiusz Video Paka oraz Andrzej Agopsowicz AFG Studio. Bez was mało kto wiedziałby o Natanie.

Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta Żary za wspieranie klubu i jego zawodników w realizacji sportowych celów.

Ukłony w stronę przyjaciela klubu fizjoterapeuty i rehabilitanta Michał Drzewiński który zadbał o regenerację, aby Natan był w pełni sił w Malezji.

Bardzo ciężko było by zrealizować nasz cel gdyby nie pomoc i wsparcie rodziny Natana: babcia Anna Kononowicz oraz wujek Grzegorz Szaro.

Oraz pomoc ludzi z klubu, którzy działali aby pozyskać środki na wyjazd: Marek Derej, Tomasz Brant oraz Jozef Ratajczyk.

Dziękujemy Regionalnej Gazecie oraz Telewizji Regionalnej za nagłośnienie akcji.

Dziękujemy również wszystkim tym którzy dokonali wpłat na konta i paypala i przekazali pieniądze osobiście. Jest was spora grupa której nie sposób całej wymienić:)) Wasze wpłaty to spory procent całej kwoty!!!

I dziękujemy trenerom i rodzinie ŻKSW za pomoc w przygotowaniach Natana do Mistrzostw teraz pozostaje nam Trzymać Kciuki i życzyć Natanowi powodzenia!!!! Jesteśmy z Tobą!!!

I oczywiście nie możemy zapomnieć o mamie Natana - Ela która intensywnie działała przez prawie dwa miesiące prosząc o wsparcie syna oraz czuwała nad jego przygotowaniem wożąc na wszystkie zgrupowania, obozy i trening, gdyby nie mama nie udało by się to!!!

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać