Maciej Zembol Zembik zwycięża na MFC 7!!!

Zwycięstwo Maćka Zembol Zembika na gali MFC 7 czyli najważniejszej polskiej zawodowej gali K-1 i Muaythai (zawodnicy z Szwecji, Tajlandii, Słowacji, Hiszpanii).

Solidne zwycięstwo Zembola jednogłośną decyzją sędziów na Bartoszem Batra m.in. Mistrzem Świata K-1 2014, Mistrzem Świata ISKA 2012.

Walka w A klasie na pełnych zasadach Muaythai.

 

Maciej Zembol wszystkie 3 rundy przepracował zgodnie z planem systematycznie z minuty na minutę zaznaczając nie dużą ale jednak przewagę choć to była trudna i mocna walka. Plan wykonany w 100%. Brawo i Gratulacje!!

Dziękujemy bardzo wszystkim którzy pomogli nam osiągnąć to zwycięstwo przez te 2,5 miesiąca ciężkiej pracy Maćka.

To był bardzo ciężki rok dla Zembola jeszcze na jego początku wydawało się że może on nie wrócić już nigdy na ring gdy zdiagnozowano poważne schorzenie. Ciężka rehabilitacja i powrót na ring który nie był łatwy.

Ale nie ważne jak zaczynasz Ważne jak kończysz!!

2014 podsumował wspaniałą walką, sercem i duchem wojownika!!

Podziękowania za pomoc w przygotowaniach dla Michał Drzewiński rehabilitacja i regeneracja, Tomek Makowski, Marek Medyński, Sebastian Końcowik i Crossfit Żary.

Podziękowania dla trenerów i przyjaciół z ŻKSW. Oraz fantastycznej publice która licznie przybyła na Galę i najgłośniej dopingowała naszego Zawodnika.

 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać