Warsztaty Terapii Zajęciowej

W dniu 26.09.09 w Żarach oddział miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który zajmuje się opieką nad niepełnosprawnymi zorganizował Festyn propagujący Warsztaty Terapii Zajęciowej w których uczestniczą ich podopieczni. Festyn miał na celu przybliżyć mieszkańcom Żar i okolic zasady funkcjonowania Warsztatów jak i problemy z którymi stykają się na co dzień niepełnosprawni. Podczas imprezy zbierano pieniądze na funkcjonowanie Warsztatów Terapii Zajęciowej. Odbyła się również licytacja z której część dochodu przeznaczono na budowę Hospicjum w Żarach.

Żarski Klub Sportów Walki miał zaszczyt, możliwość i przyjemność przyłączyć się do akcji i uatrakcyjnił imprezę pokazem Muay Thai, propagując przy okazji Tajski Boks na naszym terenie jako aktywną formę spędzania czasu. To już 4 pokaz Muay Thai ŻKSW w ciągu 4 miesięcy.

Jesteśmy również w trakcie pisania projektu dla Ośrodka Pomocy Społecznej i chcemy się przyłączyć do Warsztatów Terapii Zajęciowej po przez pracę z niepełnosprawnymi w ramach treningu Tajskiego Boksu i Brazylijskiego Jiu Jitsu.

 

 


 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać