Na ten zimowy czas.. tekst o letnim obozie

W ten zimowy, brzydki czas chciałabym ocieplić choć trochę atmosferę. Dlatego też postanowiłem cofnąć się wspomnieniami do czasu wakacji. Przeglądając zdjęcia z ostatniego lata natrafiłem na fotki z nad morza. Ale to nie był bynajmniej wyjazd rodzinny, to dwa tygodnie spędzone w wspaniałym towarzystwie, w świetnym miejscu. Mowa tu o ?XVII Obozie Oyama Karate, Brazylijskiego Jiu Jitsu i Reszty Świata?. Nasz żarski klub reprezentowały tam cztery osoby: Maciek ?Zembol? Zembik, Adrian ?Graba? Grabowski, Ja z Anią, a wspierali nas Artur oraz Herbata!!!. Bardzo byłem zadowolony z tego, że nareszcie udało mi się wyjechać na ten obóz (ponieważ chciałem to już zrobić kilka razy w poprzednich latach, ale zawsze coś stało na przeszkodzie)

Organizatorem obozu byli nasi przyjaciele: Lubski Klub Sportowy Karate Oyama oraz Cyklon Gold Team Brazilian Jiu Jitsu Zielona Góra.

Organizatorzy zadbali o to aby nikt się nie nudził podczas pobytu oferując mnóstwo atrakcji z Paint Ball?em i wspinaczką linową połączoną ze zjazdami (tyrolka). Były różnego rodzaju turnieje i zmagania (nie tylko sportowe). Mi osobiście najbardziej w pamięci utkwił chrzest, który mnie nie ominął jako że byłem na obozie pierwszy raz. Także dziękuję Diabłom, które dbały o chrzczonych za wyjątkowe potraktowanie. Oczywiście nie obyło się również bez treningów. Poranne rozruchowe oraz popołudniowe i wieczorne tematyczne. Można było trenować karate, brazylijskie jiu jitsu oraz muay thai (miałem okazję przeprowadzić klika treningów).

Miniony obóz był wyjątkowy również z powodu swojej międzynarodowej obsady. Oprócz ludzi z Lubska, Nowogrodu B., Żar i Zielonej Góry, byli również ludzie z Cottbus z Niemiec oraz pierwszy raz w historii obozów byli uczestnicy z Ukrainy z Pawłogradu. Idealne miejsce i warunki oraz ludzie którzy tworzą ten obóz co roku (organizatorzy oraz obozowicze) sprawiają że nie chcę się wracać do domu. Żegnając się wszyscy obiecują że za rok znów przyjadą

Ten wspaniały klimat sprawia że to był już XVII obóz i wiem że w nadchodzące lato chcę być na kolejnym i Wam wszystkim też polecam. A do wakacji coraz bliżej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej przeczytacie na stronie Lubuskiego Centrum Oyama Karate

 

main

 


 
Gorące info
Musisz być zalogowany, by móc pisać